bormüzik
Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim
Hakkımızda

 

 

Bor Muzik olarak 1955’ten bu yana merkezimiz Izmir’de olmak uzere Istanbul, Antalya, Bodrum başta olmak üzere, Edirne’den Kars’a kadar farklı illerde proje ve tasarımlarımızı hayata geçirdik, Şu an merkez ofisimiz ve servisimiz İzmir'de

Günümüzde Tüm Türkiye’de etkin olarak Salon Akustiği, Mimari Proje Uygulama Çözümleri, Otomasyon Sistemleri, Sinema Sistemleri gibi alanlarda güçlü teknik ekibimiz ile birlikte hizmet vermekteyiz.

Lambalı radyo-amplifikator, hoparlor tamiri vb. urunler icin teknik servis saglayıcı olarak cıktıgımız yolculukta uzun yıllardır enstruman marketi, ses, ısık ve goruntu sistemleri kurulumu, sahne kurulumları, salon akustiği ve mimari proje alanlarında hizmet vermeye devam ediyoruz.

BOR Müzik, üretim serüvenine transistörlü radyo imalatı ile başlamış , gelişen teknoloji ve tüketici ihtiyaçları çerçevesinde , 1984 yılında yenilikçi, çağdaş, atılımcı yaklaşımlarla müşterileri üzerindeki güvenilirliğini pekiştiren firmamız , Yeşilyurt ve Altındağ’daki imalathanelerimizde binlerce davul derisi (dragon kalıpları)- kabin sehpası- kontra pedal sehpası- davul pedalı- mikrofon sehpası müşterilerimize sunulmak üzere. hazırlanmıştır. Analog , digital eko, power amplifier imalatı yapılarak gerek yurt içi gerekse yurt dışı pazarlanması yapmıştır. 1994 yılında klasik- elektro gitar imalatı ve ihracatı yapılmıştır. Şirketimiz bu süreç içerisinde elektronik evrimi yaşamış ve bu çerçevede, Türk müziği ses ve ritimlerini içeren ritm kaydı, kartı ve disketlerini üretmiştir.

Gümrük duvarlarının kalkmasıyla , ithalata başlayan firmamız, Technics –Wersi- Solton orgların Türkiye dağıtımı ile başlayan distribitörlük serüvenine Mıtello, Selmer, Inter-m – Rico- Labella ile devam etmiştir.Şirketimiz günümüzde Phonic- PSL- Kurzweil- gibi Markaların yanında Prosound- Prolight- Hammer gibi bir çok dünya markasının da toptan satıcısı konumundadır. Uluslararası standartlar ve en üst düzeyde müşteri memnuniyeti hedefi ile , en iyi kaliteye, en ekonomik şartlarda ulaşan, güleryüzlü ve çalışkan kadrosuyla , son teknolojiyle donatılmış servisi ve değişmeyen kalite anlayışıyla sektörde güvenilir firmadır.

 

 

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

• Müşteri Odaklılık
• Dürüstlük
• Kalite
• Araştırmacılık
• Bilimsellik • Sorunlara hızlı çözüm
• Uluslararası standartlarda ürün sunmak
• Satış sonrası hizmet
• Güven
• Düzenli personel eğitimi

Siz değerli müşterilerimiz için gerekli tüm müzik enstrümanı ve gösteri ekipmanları ve bunları kuracak, teknik desteğini sağlayacak teknik donanıma sahip kadromuz siz değerli müşterilerimize hizmet etmeye  hazırdır.

• Sektörde en geniş ürün yelpazesini bünyemizde stok olarak bulundurmaktayız.
• 24 saat kesintisiz mükemmel teknik destek,
• Uygun fiyatlar ve uygun ödeme koşulları,
• Dünyadaki gelişmeleri yakından izleyen uzman AR-GE ekibi,
• Birçok dünya markasının Türkiye Distribütörü ve Ege ve Akdeniz Bölgesi Distribütörü olarak , İzmir, Antalya ve İstanbul mağazalarımızda, en geniş ürün yelpazesi ve en uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz.

Gökyüzü Tarayıcısı

Moving Head

Led Sistemler

Truss

Line Array

Aktif/Pasif Kabin

Subbas

Podyum

Mikser

Mikrofon

Dj Setup

Sis Makinesi

Duman Makinesi

Köpük Makinesi

Profil/PC/FR Projektör

Müzik Enstrümanı ve Ekipmanı

Synthesizer

Dijital / Akustik Duvar Piyanoları

Kuyruklu Piyanolar

 

Hizmet verdiğimiz Kurumlar

Valilik, Kaymakamlık, Emniyet Müd.

Okulllar, Kolejler

Cami, Kilise, Sinagog, Cem Evi

Kültür Merkezi

Clup

Üniversite

Konferans Salonları

Belediyeler

Ajans ve Özel Kurumlar

Fabrikalar

A.V.M.

Turistik Oteller

    Tesis İçerik

Canlı Müzik

Tiyatro Işık ve Dimmer Sistemleri

Salon Akustiği ve Müştemilatı

Anons Sistemleri

Oylama Sistemi

Genel Müzik Yayını

Düğün

Konferans Sistemleri

Tercümanlık

DJ Perfomans

Simultane Çeviri

Açılış

Tören

Kutlama

Sanatçı ve Orkestra Organizasyonu

Düğün ve Konser Ses Işık Görüntü Sistemleri

Anahtar teslim  Studio kurulumu

 

 

 

 

Mimari Akustik Tasarım Danışmanlık: Akustik tasarım ve projelendirme hizmetimiz, iç mimari projelendirmenin yanı sıra akustik konforun sağlanmasına yönelik detaylı tasarım çalışmalarını kapsamaktadır.

Elektroakustik tasarım- Ses Sistemi Tasarımı: Ses destek sistemlerinin hesaba katılmadığı bir akustik tasarımın doğru sonuçlar vermesi beklenmemelidir. Bu yüzden hacimin kullanım amaçları doğrultusunda ihtiyaç duyulan ses seviyesine ulaşmak ve akustik olarak da bu sistemi desteklemek için bu sistemlerin birlikte tasarlanması uygundur.

Akustik Rapor: Akustik Rapor Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hazırlanan “Binaların Gürültüye Karşı Korunması Hakkında Yönetmelik” kapsamında yapı ruhsatı aşamasında istenen bir belgedir. Analiz sonucu elde edilen değerler ile yönetmeliğe göre binanın hangi akustik sınıf değerlerini karşıladığı belirlenir.

Akustik Proje: Binalarda ses yalıtımına dair detay çözümleri içerir. Daha büyük ölçekli projelerde gereklidir.

Bina Akustiği: Toplu yaşam alanlarında, yaşam kalitesini belirleyen unsurların başında akustik konfor gelir. Mekanik gürültülere karşı önlemler zamanında alındığı takdirde huzurlu ve kişisel yaşam alanları korunmuş olur.


Akustik Mimari ve Tasarım Danışmanı Müh. Aslı KILINÇ
İletişim: 0533 773 04 48

 

 

 

 

GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

Ses, Işık ve Görüntü Sistemleri Müzik Enstrümanları

2 YIL GARANTİ

%100 Orjinal Ürün Güvencesi

KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartı ile kolay ödeme

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazar günü hariç 09:15-19:00

Sosyal Medya

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

Open Splash
Size bir kampanya haberimiz var!
Kampanyalardan yararlanmak için hemen ücretsiz üye olabilirsiniz
Zaten üyeyim