bormüzik
Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Sipariş Takibi İletişim
Ses Sistemleri » Kablolar & Konnektörler & Stageboxlar » Mikrofon Kabloları

PROSOUND MIC 100 0,22mm Professional Balanslı Blendajlı sinyal kablosu

Stok Kodu

MIC100

Markası

PROSOUND
İndirimli
Kargo Bedava
Yeni Ürün
Vitrin Ürünü
% 61 İndirim
Piyasa Fiyatı
:
93.21TL
:
36.66TL
KDV Dahil
Döviz Karşılığı
:
1.18USD
Stok 99+
Metre
 • Ürün Özellikleri
 • Ürün Yorumları
 • Kargo ve Ödeme

MIC 100 UltraPro İletken Korumalı Kablo Hi-End Mikrofon Kablosu 

 • Dengeli korumalı ses kablosu! Mikrofonlar için ultra esnek profesyonel ses kablosu,
 • kadife mat ışık yansıtmayan PVC kılıf malzemesi.
  Pro sound Audio design tarafından icat edilen benzersiz bir yapı. 
 • Her bir iletken, bakır telleri %100 kaplayan bir bindirme kalkanı ve iletken bir ayırma katmanı ile korunur. 
 • İletken, 2 numaralı iletken etrafında bükülür ve dönüş, yerinde tutulur. Bu kablo, esneklik ve dayanıklılık hala çok iyiyken mümkün olan maksimum korumayı elde etmek için kesinlikle tavizsiz ve kablo mobil uygulamalarda da kullanılabilir.
 • Kablo, sabit bir 110 ohm empedans ile üretilmiş
 • Dijital ses sinyallerinin yanı sıra analog dengeli ses sinyalleri için kullanılabilir.
 • Karşılık gelen 8 mm çaplı kablo tokaları ile XLR konektörlerinin yerleştirilmesi için ideal kablo.
 • Siyah renkli  özel  kablo olarak mevcuttur.

    

KABLO YAPISI:

1 = Kaplama: PVC, maks. Ø 8,00 mm koyu mavi RAL5013   (gösterildiği gibi mor 10666)
2 = Genel Kalkan No. 1 Çıplak bakır teller (0,10 mm) %100 kapsama
3 = Genel Kalkan No. 2 Çıplak bakır teller (0,10 mm) %100 kapsama
4 = Katman Polyester dokunmamış, termal olarak birleştirilmiş, 
5 = Ayırma dolgu malzemesi viskon
6 = iletken koruma katmanı Polyester dokunmamış, termal olarak birleştirilmiş,
7 = iletken ekran Çıplak bakır teller (0,10 mm) %100 kapsama
8 = Yalıtım Hücresel PE, Ø 2.00mm beyaz/kırmızı
9 = İletken Bükülü çıplak LCOF bakır teller 64 x 0,10 mm (0,50 mm²) 52x38AWG = 20AWG

Teknik Özellikler:

İletken direnci:    maksimum 39 ohm/km
Ekranlama direnci:    < 28 Ohm/km
kapasitans: İletken/ İletken:  maks. 50 nF/km
  İletken/Kalkan: 135 nF /km
İç direnç:   110 Ohm
Test gerilimi:   2000 veff
Sıcaklık aralığı: esnek kurulum: -5° ila +50° C
  düzeltildi: -30° ila +70° C

 

 


 

Prosound  Kabloları, isteğinize göre lehimlenmiş ve  İzmir  de buluanan TSE belgeli  servis laboratuvarımızdan temin edilebilir.
Her bir kablo kendi servis laboratuvarımızda kendi personelimiz tarafından en yüksek standartlarda ve sizin spesifikasyonlarınıza göre yapılmaktadır. 

Dengeli XLR kablolama talimatı: 
Pin1= kalkanlar , Pin2= kahverengi (Sinyal+) , Pin3= beyaz (Sinyal -) .
Alanın birçok kalkanın tüm tellerini lehimlemeye izin vermemesi durumunda, kalkanların her katmanından yalnızca birkaç teli Pim 1'i topraklamak için koyabilirsiniz. Kalkanlardan herhangi bir yedek teli kesin ve gevşek tellerin sarkmadığından emin olun. Kısa devrelerden kaçınmak için büzülen bir tüp kullanın. XLR hattınızın her iki tarafında gövde kabuğuna topraklama yapmanızı önermiyoruz. Konektör kabuğu, bir prize takıldıktan sonra toprağa inecektir. Kalkanlarınızı konektör kabuğuna takmak tehlikelidir! Gevşek bir kablonun başka bir gevşek kablo konektörüyle temas kurabileceğini hayal edin.
 
Farklı bir zemin potansiyeline sahiptir. Bu nedenle metal konektör iletkendir ve ses sinyalinizin koruyucularında kullanılan ses topraklamanızı taşımaz. Potansiyel olarak farklı olan video, güç alanlarının verileri gibi diğer "zeminlere" müdahale edebilir! Bu yüzden "zeminleri" ayrı tutun!


Dengeli kablo kullanan RCA/Phono/Jack dengesiz kablolama :
Birçok müşteri, dengesiz ara bağlantılar için de dengeli 2 iletkenli kablomuzu kullanır. Bu durumda, sinyaliniz için yalnızca 1 iletken (kahverengi) kullanmanızı ve diğer tüm kabloları veya bunların parçalarını blendajlarla topraklamanızı öneririz. Bu, gürültü korumanızı artıracaktır! Ancak dengesiz uygulama için mükemmel balanssız tellerimiz 1001x ve 1000x'e sahibiz .
Dengesiz Stereo ve 2 Kanal (döngü) uygulaması : Aslında stereo dengesiz kablolama için 2 iletkenli kablo kullanma fikrini desteklemiyoruz ancak,
yapılacak ve karıştırma ve benzeri konularda kabul edilebilir uzlaşma ile yapılabilir. Yine tüm kalkanlar topraklanacak, ancak XLR konektörünüzün gövde kabuğuna değil. Gerçek kalite  için mükemmel stereo kablolarınız için  iletken korumalı Prosound  marka kabloları tercih ediniz.!

 Mikrofon Kablosu Özellikleri

Dynamic microphone, görüntü sistemleri, condenser mic veya karaoke mikrofonları için hassasiyetle üretilen  mikrofon kabloları, ses kalitesine doğrudan etki eden ve ses kalitesini ve performansını doğrudan etkilenen araçlar ve ara birimlerdir. Mikrofon kablosu özellikleri, kondenser uyumlarına, XLR ve jak kombinasyonlarına göre farklılık gösterir.

İç tel materyal özellikleri, dış kaplama materyal özellikleri ve kabloların uzunluklarına göre mikrofon kablo özellikleri değerlendirilebilir. PVC kalkan kaplama özelliğinde tasarlanan ses sistemi aygıtları dip gürültüsü ve ıslık engelleyici formda dizayn edilir.
Mikrofon Kablosu Çeşitleri

El tipi mikrofonlar, stüdyo kondenser mikrofonlar, yaka veya headset mikrofon türlerinde kullanılabilir şekilde imal edilen kablolar, hazır tasarımda veya makara metre seçenekleriyle satışa sunuluyor. XLR girişi ve jak girişi bulunan mikrofon kablosu çeşitleri, 1 metre, 3 ve 6 metre veya 10 metre gibi farklı uzunluklarda tasarım ediliyor.

Ses akışının en mükemmel  şekilde sunulması, dip gürültüsünün önlenmesi ve gecikme ve kayıp sinyallerinin düzeltilmesi, ideal biçimde iletilmesi için profesyonellikle tasarlanan ürünlerdir. Kaliteli ses ve müzik uygulamaları için üretilen kablolar, canlı performanslar ve stüdyo kayıt sistemlerine göre farklı niteliklerde imal ediliyor.
Mikrofon Kablosu Markaları

PROSOUND  profesyonel ses sistemleri, mikrofon kablosu ve hoparlör kablosu çeşitleriyle hem kaliteli hem cazip ürün seçkileri sunuyor. Dişi XLR ve erkek jak kombinasyonları ile yüksek kalitede imal edilen mikrofonlar, kullanım alanlarına göre farklı teknik özelliklerde imal ediliyor.

PROSOUND mikrofon kablosu çeşitleri, alanında en iyi ürün seçkileri sunan markalar arasındadır. Tam bakır kablo çeşitleri, iletkenlik ve izolasyon dirençlerine göre kaliteli oranlar sunan kablo çeşitleri, kalınlıklarına ve büküm özelliklerine göre performans özellikleri
Mikrofon Kablosu Özellikleri

24 ayar PVC kaplama mikrofon kablosu çeşitleri, harici parazit önleyici faktörler ve kaliteli dolgu tasarımlarıyla farklı özellikler sunuluyor. İletkenlik oranları, bakır, kalad, alüminyum ve magnezyum alaşım özelliklerine göre birbirinden farklı ürün seçenekleri bulunuyor.

Konnektör şekli ve konnektör tiplerine göre farklı kapsamlarda imal edilen kablo çeşitleri, standart mikrofon kablosu veya profesyonel mikrofon kablosu kategorilerine göre imal ediliyor. Frekans aralıklarının kapasitesini yükselten, ses kalitesini ve doğal akışını nitelikli biçimde etkileyen mikrofon kabloları, damar yapıları ve büküm özelliklerine göre değerlendirilir.
Stereo Mikrofon Kabloları

Şahane iletkenlik özelliğine sahip ve çift kanal yapısına sahip stereo mikrofon kabloları, seslendirme kablosu olarak satışa sunuluyor. Parazit önleyici tasarım özellikleri, ideal esneklik ve %100 bakır olarak imal edilen ses sistemi kabloları, 100 metre uzunluklarında satışa sunuluyor.

Mikrofon çeşitleri, amfi ve mikser modülleri, hoparlör ses sistemleri gibi müzik ve ses sistemlerinin tamamında kullanılabilen ürün seçenekleri bulunuyor. Mikrofon kablosu çeşitlerini nitelik ve teknik donanımlarına göre inceleyebilir, ses sistemi cihaz özelliklerine göre satın alım sağlayabilirsiniz.
Mikrofon Kablosu Fiyatları

İç yapı ve dış tasarım özelliklerine göre farklılık gösteren kablo çeşitleri, fiyatlarda da teknik özelliklerine göre kapsam sunar. Üretici firmaların imalat esaslarına, kullanılan maden özelliklerine, dolgu malzemeleri ve dış kaplama özelliklerine göre mikrofon kablosu fiyatları belirlenir.

Mikrofon kabloları iletkenlik ve izolasyon dirençlerine, çalışma sıcaklıklarına göre farklı teknik özelliklerde imal edilen ürün çeşitleridir. Teknik yapı özelliklerine bağlı olarak ürün fiyatları, dijital satış sisteminden değerlendirilebilir. İstenilen uzunluklar ve opsiyonlarda satın alınabilen kablo çeşitleri, malzeme kalitelerinde göre standart ve profesyonel kategorilerde satışa sunuluyor.

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 3 iş günü içerisinde kargolanmaktadır. İptal ve İade Şartları TÜKETİCİ HAKLARI CAYMA İPTAL İADE KOŞULLARI GENEL: 1.Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız. 2.Alıcılar, satın aldıkları ürünün satış ve teslimi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir. 3.Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri alıcılar tarafından ödenecektir. 4.Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile alıcının gösterdiği adresteki kişi ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir. 5.Satın alınan ürün, eksiksiz ve siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgesi, kullanım klavuzu gibi belgelerle teslim edilmek zorundadır. 6.Satın alınan ürünün satılmasının imkansızlaşması durumunda, satıcı bu durumu öğrendiğinden itibaren 3 gün içinde yazılı olarak alıcıya bu durumu bildirmek zorundadır. 14 gün içinde de toplam bedel Alıcı?ya iade edilmek zorundadır. SATIN ALINAN ÜRÜN BEDELİ ÖDENMEZ İSE: 7.Alıcı, satın aldığı ürün bedelini ödemez veya banka kayıtlarında iptal ederse, Satıcının ürünü teslim yükümlülüğü sona erer. KREDİ KARTININ YETKİSİZ KULLANIMI İLE YAPILAN ALIŞVERİŞLER: 8.Ürün teslim edildikten sonra, alıcının ödeme yaptığı kredi kartının yetkisiz kişiler tarafından haksız olarak kullanıldığı tespit edilirse ve satılan ürün bedeli ilgili banka veya finans kuruluşu tarafından satıcı'ya ödenmez ise, Alıcı, sözleşme konusu ürünü 3 gün içerisinde nakliye gideri SATICI?ya ait olacak şekilde SATICI?ya iade etmek zorundadır. ÖNGÖRÜLEMEYEN SEBEPLERLE ÜRÜN SÜRESİNDE TESLİM EDİLEMEZ İSE: 9.Satıcı?nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum Alıcı?ya bildirilir. Alıcı, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir. Alıcı siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 gün içinde kendisine nakden bu ücret ödenir. Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir, ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır. ALICININ ÜRÜNÜ KONTROL ETME YÜKÜMLÜLÜĞÜ: 10.Alıcı, sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. ALICI , Teslimden sonra mal/hizmeti özenle korunmak zorundadır. Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır. Ürünle birlikte Fatura da iade edilmelidir. a gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde, SATICI?ya aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir. 12.SATICININ CAYMA HAKKI BİLDİRİMİ YAPILACAK İLETİŞİM BİLGİLERİ: ŞİRKET: BOR MÜZİK ADI/UNVANI: BOR MÜZİK ALETLERİ TİCARET SANAYİ LTD ŞTİ. ADRES: iSMETKAPTAN MAHALLESİ GAZİ BULVARI 71 A ÇANKAYA İZMİR EPOSTA: 35210 TEL:02324464254 FAKS:02324464254 CAYMA HAKKI: 11.ALICI; satın aldığı ürünün kendisini orijinal kutusunda ve kullanılmamış olarak göndermek zorundadır. CAYMA HAKKININ SÜRESİ:14 gündür 13.Alıcı, satın aldığı eğer bir hizmet ise, bu 14 günlük süre sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren başlar. Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmelerinde cayma hakkı kullanılamaz. 14.Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar SATICI? ya aittir. 15.Cayma hakkının kullanılması için 14 (ondört) günlük süre içinde SATICI' ya iadeli taahhütlü posta, faks veya eposta ile yazılı bildirimde bulunulması ve ürünün işbu sözleşmede düzenlenen "Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler" hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. CAYMA HAKKININ KULLANIMI: 16.3. kişiye veya ALICI? ya teslim edilen ürünün faturası, (İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.) 17.İade formu, İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. İADE KOŞULLARI: 18.SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasından itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve ALICI?yı borç altına sokan belgeleri ALICI? ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür. 19.ALICI? nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI? nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür. Ancak cayma hakkı süresi içinde malın veya ürünün usulüne uygun kullanılması sebebiyle meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan ALICI sorumlu değildir. 20.Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir. CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER: 21.ALICI?nın isteği veya açıkça kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ve geri gönderilmeye müsait olmayan, iç giyim alt parçaları, mayo ve bikini altları, makyaj malzemeleri, tek kullanımlık ürünler, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallar, ALICI?ya teslim edilmesinin ardından ALICI tarafından ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler, teslim edildikten sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler, Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlara ilişkin mallar, Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallar, ile ses veya görüntü kayıtlarının, kitap, dijital içerik, yazılım programlarının, veri kaydedebilme ve veri depolama cihazlarının, bilgisayar sarf malzemelerinin, ambalajının ALICI tarafından açılmış olması halinde iadesi Yönetmelik gereği mümkün değildir. Ayrıca Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması da Yönetmelik gereği mümkün değildir. 22 Kopyalanabilir yazılım ve programlar, sarf malzemeleri (kablo ,jak gitar penası,hoparlöriher türlü enstruman telleri vb.) iade edilebilmesi için ambalajlarının açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları gerekir. TEMERRÜT HALİ VE HUKUKİ SONUÇLARI 23.ALICI, ödeme işlemlerini kredi kartı ile yaptığı durumda temerrüde düştüğü takdirde, kart sahibi banka ile arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyeceğini ve bankaya karşı sorumlu olacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir; doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI?dan talep edebilir ve her koşulda ALICI?nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde, ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı SATICI?nın uğradığı zarar ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder. ÖDEME VE TESLİMAT 24.Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak Ziraat Bankası İzmir Şube 137 / 38173007-5001 TR39 0001 0001 3738 1730 0750 01 11 Garanti Bankası Halit Ziya Şubesi 149 / 6298837 TR77 0006 2000 1490 0006 2988 37 Yapı ve Kredi Bankası İzmir Şube 927 / 69020008 TR46 0006 7010 0000 0069 0200 08 İş Bankası Yenigün Şubesi 3413 / 925929 TR53 0006 4000 0013 4130 9259 29, bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz. 25.Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile, Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.


GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

Ses, Işık ve Görüntü Sistemleri Müzik Enstrümanları

2 YIL GARANTİ

%100 Orjinal Ürün Güvencesi

KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde 05327895646 ve 05331589265 numaralı telefonlara yönlenerek kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pazar günü hariç 09:15-19:00

Sosyal Medya

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?

Open Splash
Size bir kampanya haberimiz var!
Kampanyalardan yararlanmak için hemen ücretsiz üye olabilirsiniz
Zaten üyeyim