Facebook ile BağlanHoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın
Ses Sistemleri » Kablolar & Konnektörler & Stageboxlar » Mikrofon Kabloları

PROSOUND Mic 100 0,22mm Professional Balanslı Blendajlı sinyal kablosu

Stok Kodu

MIC100

Markası

PROSOUND
İndirimli
Kargo Bedava
Yeni Ürün
Vitrin Ürünü
% 67 İndirim
Piyasa Fiyatı
:
58.02TL
:
19.34TL
KDV Dahil
Döviz Karşılığı
:
1.00USD
Stok 99+
KARGO BİLGİSİ
Şimdi sipariş verirseniz ürün yarın kargoya verilecektir.
ANLAŞMALI FİRMALAR

Mng

SÜRAT KARGO

Metre
 • Ürün Özellikleri
 • Ürün Yorumları
 • Kargo ve Ödeme

MIC 100 UltraPro İletken Korumalı Kablo Hi-End Mikrofon Kablosu 

 • Dengeli korumalı ses kablosu! Mikrofonlar için ultra esnek profesyonel ses kablosu,
 • kadife mat ışık yansıtmayan PVC kılıf malzemesi.
  Pro sound Audio design tarafından icat edilen benzersiz bir yapı. 
 • Her bir iletken, bakır telleri %100 kaplayan bir bindirme kalkanı ve iletken bir ayırma katmanı ile korunur. 
 • İletken, 2 numaralı iletken etrafında bükülür ve dönüş, yerinde tutulur. Bu kablo, esneklik ve dayanıklılık hala çok iyiyken mümkün olan maksimum korumayı elde etmek için kesinlikle tavizsiz ve kablo mobil uygulamalarda da kullanılabilir.
 • Kablo, sabit bir 110 ohm empedans ile üretilmiş
 • Dijital ses sinyallerinin yanı sıra analog dengeli ses sinyalleri için kullanılabilir.
 • Karşılık gelen 8 mm çaplı kablo tokaları ile XLR konektörlerinin yerleştirilmesi için ideal kablo.
 • Siyah renkli  özel  kablo olarak mevcuttur.

    

KABLO YAPISI:

1 = Kaplama: PVC, maks. Ø 8,00 mm koyu mavi RAL5013   (gösterildiği gibi mor 10666)
2 = Genel Kalkan No. 1 Çıplak bakır teller (0,10 mm) %100 kapsama
3 = Genel Kalkan No. 2 Çıplak bakır teller (0,10 mm) %100 kapsama
4 = Katman Polyester dokunmamış, termal olarak birleştirilmiş, 
5 = Ayırma dolgu malzemesi viskon
6 = iletken koruma katmanı Polyester dokunmamış, termal olarak birleştirilmiş,
7 = iletken ekran Çıplak bakır teller (0,10 mm) %100 kapsama
8 = Yalıtım Hücresel PE, Ø 2.00mm beyaz/kırmızı
9 = İletken Bükülü çıplak LCOF bakır teller 64 x 0,10 mm (0,50 mm²) 52x38AWG = 20AWG

Teknik Özellikler:

İletken direnci:    maksimum 39 ohm/km
Ekranlama direnci:    < 28 Ohm/km
kapasitans: İletken/ İletken:  maks. 50 nF/km
  İletken/Kalkan: 135 nF /km
İç direnç:   110 Ohm
Test gerilimi:   2000 veff
Sıcaklık aralığı: esnek kurulum: -5° ila +50° C
  düzeltildi: -30° ila +70° C

 

 


 

Prosound  Kabloları, isteğinize göre lehimlenmiş ve  İzmir  de buluanan TSE belgeli  servis laboratuvarımızdan temin edilebilir.
Her bir kablo kendi servis laboratuvarımızda kendi personelimiz tarafından en yüksek standartlarda ve sizin spesifikasyonlarınıza göre yapılmaktadır. 

Dengeli XLR kablolama talimatı: 
Pin1= kalkanlar , Pin2= kahverengi (Sinyal+) , Pin3= beyaz (Sinyal -) .
Alanın birçok kalkanın tüm tellerini lehimlemeye izin vermemesi durumunda, kalkanların her katmanından yalnızca birkaç teli Pim 1'i topraklamak için koyabilirsiniz. Kalkanlardan herhangi bir yedek teli kesin ve gevşek tellerin sarkmadığından emin olun. Kısa devrelerden kaçınmak için büzülen bir tüp kullanın. XLR hattınızın her iki tarafında gövde kabuğuna topraklama yapmanızı önermiyoruz. Konektör kabuğu, bir prize takıldıktan sonra toprağa inecektir. Kalkanlarınızı konektör kabuğuna takmak tehlikelidir! Gevşek bir kablonun başka bir gevşek kablo konektörüyle temas kurabileceğini hayal edin.
 
Farklı bir zemin potansiyeline sahiptir. Bu nedenle metal konektör iletkendir ve ses sinyalinizin koruyucularında kullanılan ses topraklamanızı taşımaz. Potansiyel olarak farklı olan video, güç alanlarının verileri gibi diğer "zeminlere" müdahale edebilir! Bu yüzden "zeminleri" ayrı tutun!


Dengeli kablo kullanan RCA/Phono/Jack dengesiz kablolama :
Birçok müşteri, dengesiz ara bağlantılar için de dengeli 2 iletkenli kablomuzu kullanır. Bu durumda, sinyaliniz için yalnızca 1 iletken (kahverengi) kullanmanızı ve diğer tüm kabloları veya bunların parçalarını blendajlarla topraklamanızı öneririz. Bu, gürültü korumanızı artıracaktır! Ancak dengesiz uygulama için mükemmel balanssız tellerimiz 1001x ve 1000x'e sahibiz .
Dengesiz Stereo ve 2 Kanal (döngü) uygulaması : Aslında stereo dengesiz kablolama için 2 iletkenli kablo kullanma fikrini desteklemiyoruz ancak,
yapılacak ve karıştırma ve benzeri konularda kabul edilebilir uzlaşma ile yapılabilir. Yine tüm kalkanlar topraklanacak, ancak XLR konektörünüzün gövde kabuğuna değil. Gerçek kalite  için mükemmel stereo kablolarınız için  iletken korumalı Prosound  marka kabloları tercih ediniz.!

 Mikrofon Kablosu Özellikleri

Dynamic microphone, görüntü sistemleri, condenser mic veya karaoke mikrofonları için hassasiyetle üretilen  mikrofon kabloları, ses kalitesine doğrudan etki eden ve ses kalitesini ve performansını doğrudan etkilenen araçlar ve ara birimlerdir. Mikrofon kablosu özellikleri, kondenser uyumlarına, XLR ve jak kombinasyonlarına göre farklılık gösterir.

İç tel materyal özellikleri, dış kaplama materyal özellikleri ve kabloların uzunluklarına göre mikrofon kablo özellikleri değerlendirilebilir. PVC kalkan kaplama özelliğinde tasarlanan ses sistemi aygıtları dip gürültüsü ve ıslık engelleyici formda dizayn edilir.
Mikrofon Kablosu Çeşitleri

El tipi mikrofonlar, stüdyo kondenser mikrofonlar, yaka veya headset mikrofon türlerinde kullanılabilir şekilde imal edilen kablolar, hazır tasarımda veya makara metre seçenekleriyle satışa sunuluyor. XLR girişi ve jak girişi bulunan mikrofon kablosu çeşitleri, 1 metre, 3 ve 6 metre veya 10 metre gibi farklı uzunluklarda tasarım ediliyor.

Ses akışının en mükemmel  şekilde sunulması, dip gürültüsünün önlenmesi ve gecikme ve kayıp sinyallerinin düzeltilmesi, ideal biçimde iletilmesi için profesyonellikle tasarlanan ürünlerdir. Kaliteli ses ve müzik uygulamaları için üretilen kablolar, canlı performanslar ve stüdyo kayıt sistemlerine göre farklı niteliklerde imal ediliyor.
Mikrofon Kablosu Markaları

PROSOUND  profesyonel ses sistemleri, mikrofon kablosu ve hoparlör kablosu çeşitleriyle hem kaliteli hem cazip ürün seçkileri sunuyor. Dişi XLR ve erkek jak kombinasyonları ile yüksek kalitede imal edilen mikrofonlar, kullanım alanlarına göre farklı teknik özelliklerde imal ediliyor.

PROSOUND mikrofon kablosu çeşitleri, alanında en iyi ürün seçkileri sunan markalar arasındadır. Tam bakır kablo çeşitleri, iletkenlik ve izolasyon dirençlerine göre kaliteli oranlar sunan kablo çeşitleri, kalınlıklarına ve büküm özelliklerine göre performans özellikleri
Mikrofon Kablosu Özellikleri

24 ayar PVC kaplama mikrofon kablosu çeşitleri, harici parazit önleyici faktörler ve kaliteli dolgu tasarımlarıyla farklı özellikler sunuluyor. İletkenlik oranları, bakır, kalad, alüminyum ve magnezyum alaşım özelliklerine göre birbirinden farklı ürün seçenekleri bulunuyor.

Konnektör şekli ve konnektör tiplerine göre farklı kapsamlarda imal edilen kablo çeşitleri, standart mikrofon kablosu veya profesyonel mikrofon kablosu kategorilerine göre imal ediliyor. Frekans aralıklarının kapasitesini yükselten, ses kalitesini ve doğal akışını nitelikli biçimde etkileyen mikrofon kabloları, damar yapıları ve büküm özelliklerine göre değerlendirilir.
Stereo Mikrofon Kabloları

Şahane iletkenlik özelliğine sahip ve çift kanal yapısına sahip stereo mikrofon kabloları, seslendirme kablosu olarak satışa sunuluyor. Parazit önleyici tasarım özellikleri, ideal esneklik ve %100 bakır olarak imal edilen ses sistemi kabloları, 100 metre uzunluklarında satışa sunuluyor.

Mikrofon çeşitleri, amfi ve mikser modülleri, hoparlör ses sistemleri gibi müzik ve ses sistemlerinin tamamında kullanılabilen ürün seçenekleri bulunuyor. Mikrofon kablosu çeşitlerini nitelik ve teknik donanımlarına göre inceleyebilir, ses sistemi cihaz özelliklerine göre satın alım sağlayabilirsiniz.
Mikrofon Kablosu Fiyatları

İç yapı ve dış tasarım özelliklerine göre farklılık gösteren kablo çeşitleri, fiyatlarda da teknik özelliklerine göre kapsam sunar. Üretici firmaların imalat esaslarına, kullanılan maden özelliklerine, dolgu malzemeleri ve dış kaplama özelliklerine göre mikrofon kablosu fiyatları belirlenir.

Mikrofon kabloları iletkenlik ve izolasyon dirençlerine, çalışma sıcaklıklarına göre farklı teknik özelliklerde imal edilen ürün çeşitleridir. Teknik yapı özelliklerine bağlı olarak ürün fiyatları, dijital satış sisteminden değerlendirilebilir. İstenilen uzunluklar ve opsiyonlarda satın alınabilen kablo çeşitleri, malzeme kalitelerinde göre standart ve profesyonel kategorilerde satışa sunuluyor.

Bu ürün henüz yorum almamış. Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmanız gerekmektedir.

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

Orjinal Ürün

%100 Orjinal Ürün Güvencesi

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

7X24 BİZE ULAŞIN

Uzman E-Ticaret personelimize her zaman ulaşabilirsiniz.

Kampanya ve indirimlerden haberdar olun.
Kuşadası Tadilat Kuşadası Dekorasyon Deneme Bonusu Kuşadası Tadilat Kuşadası Dekorasyon

Size yardımcı olmamızı ister misiniz?